/suty/ Jesteś brzydki a szkielet ma 206 kości! /suty/

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Sajawietskij Sajuz

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
CoffinShaker

Male Dołączenie : 02/12/2012

PisanieTemat: Re: Sajawietskij Sajuz   Wto Lut 19, 2013 1:23 pm

Naprawdę nie ma to dla mnie znaczenia. Jasne, jestem podły i okropny, ale zwyczajnie mi te 96 śmierci wisi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Bloo

Male Dołączenie : 27/10/2012

PisanieTemat: Re: Sajawietskij Sajuz   Pią Mar 22, 2013 6:57 pm

Gdyby na forum istniała opcja tzw. "piwa" za dobry post to bez wahania przyznałbym je CoffinShaker'owi za pierwszy akapit postu z 3 lutego. Lecz niestety druga część wypowiedzi odbiegała już intelektualnie od swojej poprzedniczki i to znacznie. Kojarzy mi się to wypocinami gimnazjalistów ( gimbusów?), którym wydaje się, że mają jakieś tam poglądy polityczne (między innym "Nie lubię PiS'u) .

Rozczaruję Cię, nie jesteś ani podły, ani okropny. Jak dla mnie próbowałeś zgrywać kozaka, który naoglądał się za dużo filmów typu "niekończący się magazynek" i wydaje Ci się, że śmierć to nic takiego. Nie chcę Cię pouczać, ale powiem tylko, że bardzo mnie rozczarowałeś gdyż na początku zrobiłeś wrażenie inteligentnego gościa.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CoffinShaker

PisanieTemat: Re: Sajawietskij Sajuz   Pią Mar 22, 2013 7:29 pm

No cóż, dziwnym wydaje mi się fakt, iż mówisz o moich poglądach politycznych nie znając ich. Zatem uświadomię waćpana - jestem osobą apolityczną, a jedyny twardy pogląd jaki mam w tej materii to : polityków powinno się wieszać. I nie, nie uważam śmierci jako takiej za "nic takiego". Przyznam wręcz bez skrępowania, że w obliczu takowej prawdopodobnie bym się posrał. Jednak w tym przypadku patrzę na śmierć z dystansu, tak więc nie odczuwam żadnego strachu. Z powodu mych "poglądów politycznych" nie odczuwam też żadnego żalu.
Kozaka z siebie też robić nie muszę, tak jak i nie szukam przyjaciół, gdyż na oba jestem już zwyczajnie za stary. Zatem - nie oceniaj mnie chłopie po jednym poście a ja w zamian nie powiem, że spływa po mnie Twoja opinia na mój temat.
A PiSu nie lubię, owszem, ale nie lubię też PO i prawdopodobnie nigdy nie stanę się zwolennikiem jakiejkolwiek partii
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Bloo

Male Dołączenie : 27/10/2012

PisanieTemat: Re: Sajawietskij Sajuz   Pią Mar 22, 2013 11:08 pm

Cytat :
I nie, nie uważam śmierci jako takiej za "nic takiego". Przyznam wręcz bez skrępowania, że w obliczu takowej prawdopodobnie bym się posrał. Jednak w tym przypadku patrzę na śmierć z dystansu, tak więc nie odczuwam żadnego strachu.

Cytat :
Kozaka z siebie też robić nie muszę

Dziękuje za poddanie mi idealnego przykładu "kozaczenia". Spójrz, z jednej strony dobrze wiesz, że danej rzeczy byś się bał, ale kiedy jest daleko i Cię nie dotyczy to zgrywasz kozak i mówisz, że nie czujesz strachu. Tak to zwykle działa...

Dobrze, pozdrawiam i ponownie znikam w odmętach internetu, pewnie coś więcej naskrobie dopiero na święta.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CoffinShaker

PisanieTemat: Re: Sajawietskij Sajuz   Sob Mar 23, 2013 12:54 am

Zatem dopsz. Udam przerazenie i rozpacz by nie wyjsc na kozaka. Twoj problem jak mnie postrzegasz, facet, mi to ryba.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Sajawietskij Sajuz   

Powrót do góry Go down

Sajawietskij Sajuz
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2