/suty/ Jesteś brzydki a szkielet ma 206 kości! /suty/

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Fótbol czyli jak niektórzy mawiają - Piłka Kopana!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Bloo

Male Dołączenie : 27/10/2012

PisanieTemat: Fótbol czyli jak niektórzy mawiają - Piłka Kopana!   Nie Gru 16, 2012 9:35 pm

Nie zauważyłem na forum fanów piłki nożnej, ale może ten właśnie temat zmobilizuje ich do jakiejś aktywności. O ile oczywiście ktoś oprócz mnie tym sportem się interesuje. Moja wrodzona kultura osobista podpowiada mi nawet, żeby dla dobra sprawy nie wyzywać mężczyzn nie lubiących piłki od pedałów. Lecz muszę tą kwestie jeszcze przemyśleć.

Tak więc co? Panie i panowie, komu należy się złota piłka? Kto zdobędzie Ligę Mistrzów? A któż znowu stanie na podium Ligi Europejskiej? Co się stało z Milanem, skąd ta słaba postawa? Czemu Wisła Kraków upadał tak nisko?

A tak na rozluźnienie:

Przychodzi facet do biblioteki.
- Poproszę książkę "Polska mistrzem świata".
- Fantastyka piętro wyżej...

I tym marnym żartem kończymy dzisiejszy program.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Swantewit
Administrator

Male Dołączenie : 22/06/2012

PisanieTemat: Re: Fótbol czyli jak niektórzy mawiają - Piłka Kopana!   Nie Gru 16, 2012 9:42 pm

Sugerujesz, że ci, którzy się nie rajcują parunastoma spoconymi facetami biegającymi w oblepiających ich koszulkach za balonem przypominającym przerośnięte jądro i próbującymi wbić tenże balon do otworu, który niczym nogi niewiasty jej otwory, chroni jeden z nich, są pedałami?

http://www.youtube.com/watch?v=KzR8pWQS5Hg
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://8mieczy.rpg-board.net
Bloo

PisanieTemat: Re: Fótbol czyli jak niektórzy mawiają - Piłka Kopana!   Pon Gru 17, 2012 2:38 pm

Akurat tego typu opisem można by scharakteryzować większość sportów. Ja natomiast skupiłbym się na innych aspektach i przedstawił to o tak:

Piłka nożna jest sportem niezwykłym. Jej piękno trudno opisać, gdyż łączy w sobie wiele cudownych rzeczy. Piłkarze od małego szkolą się, ciężko pracują na treningach, żeby któregoś dnia wyjść na boisko słysząc doping z trybun. W twardy, męski sposób, walczą z przeciwnościami losu i wykazują się wytrwałością grając na 100% aż do gwizdka.

Oczywiście opis nie dotyczy polskiej ligi, bo to jest jakieś gówno a nie liga :/
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
D.A.J

Male Dołączenie : 28/10/2012

PisanieTemat: Re: Fótbol czyli jak niektórzy mawiają - Piłka Kopana!   Pon Gru 17, 2012 3:01 pm

Twardy męski sposób? Zwłaszcza jak facet wielkości niedźwiedzia wywali się i potoczy bo ktoś go pociągnął lekko za koszulkę. A potem jeszcze udaje poszkodowanego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Bloo

PisanieTemat: Re: Fótbol czyli jak niektórzy mawiają - Piłka Kopana!   Pon Gru 17, 2012 7:18 pm

Oczywiście, jest trochę płaczków, ale jest to zdecydowana mniejszość. Większość zawodników nie unika kontaktu fizycznego, a jest też kilku walczaków. Mało kto również zdaje sobie sprawę z faktu jak niebezpieczne są niektóre wślizgi i zagrania. Na ekranie może wyglądać to niegroźnie, ale w rzeczywistość wpada w ciebie rozpędzony, dorosły facet w butach z metalowymi wypustkami. Nie można też pomijać kwestii takich jak wszelkiego rodzaju skręcenia itp. Jeśli ktoś nigdy niczego sobie nie naciągnął albo nie skręcił to nie wie jak to boli. A taką kontuzje można na boisku złapać w bardzo prostu sposób. A potem dwa miesiące leczenie, kolejne trzy rehabilitacji i po karierze. Tyle w temacie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
___
Forumfeller
Forumfeller

Male Dołączenie : 23/06/2012

PisanieTemat: Re: Fótbol czyli jak niektórzy mawiają - Piłka Kopana!   Pon Gru 17, 2012 7:24 pm

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Bloo

PisanieTemat: Re: Fótbol czyli jak niektórzy mawiają - Piłka Kopana!   Pon Gru 17, 2012 8:31 pm

Hahaha, co prawda już to kiedyś widziałem, ale dalej mnie to bawi. Co jak co, ale jednak Monty Python jest najlepszy. I jako ten najlepszy dostrzegł potencjał w najlepszym sporcie - footballu! Oczywiście nie zabieram nikomu prawa do posiadania odmiennego zdania, dla innej osoby to krykiet może być najlepszym sportem. Lecz w takim wypadku ta inna osoba po prostu nie będzie miała racji Razz

Wspomniałem już coś o naszej ekstraklasie, ale TEN i jemu podobne filmiki najlepiej to obrazują.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Swantewit
Administrator

PisanieTemat: Re: Fótbol czyli jak niektórzy mawiają - Piłka Kopana!   Pon Gru 17, 2012 8:58 pm

Bloo napisał:

Piłka nożna jest sportem niezwykłym. Jej piękno trudno opisać, gdyż łączy w sobie wiele cudownych rzeczy.
Zawodnicy (parafraza) od małego szkolą się, ciężko pracują na treningach, żeby któregoś dnia wyjść na boisko słysząc doping z trybun. W twardy, męski sposób, walczą z przeciwnościami losu i wykazują się wytrwałością grając na 100% aż do gwizdka.

Psiękny cycat, który można odnieść do właściwie każdego innego sportu xD Wystarczyło zmienić jedno słowo.

Serio - nie wiem, co jest w tym pięknego. A tym bardziej męskiego.
Bardziej męski jest dla mnie człowiek, który potrafi unieść ciężar własnej pracy, życia rodzinnego i nie zwariować niż banda treli-moreli biegających za bąblem Razz
To są prawdziwi bohaterowie, nie banda kolesi, którzy niewiele więcej sobą reprezentują niż to, że potrafią biegać. I kopać skórzano-plastikową kulę... Co prawda lepiej niż inni... Ale kurwa... Gdzie tu jest bohaterstwo i męskość? Razz Chyba tylko w teorii.

Moja reakcja wynikała z tego, ze bardo dojrzale zasugerowałeś, że chciałbyś nazwać przeciwników kopania bąbla pedałami, co jest cudownym "argumentem" wielu z niesamowicie dorosłych a męskich fanów piłki, a co mnie osobiście fascynuje ;P
Powrót do góry Go down
Bloo

PisanieTemat: Re: Fótbol czyli jak niektórzy mawiają - Piłka Kopana!   Pon Gru 17, 2012 9:19 pm

Nie jedno, zapominasz o słowu "boisko". Nie w każdym sporcie potrzebne jest boisko. Ale to już takie moje czepianie się.
Trochę inaczej rozumiemy słowo "męskość" a raczej odwołujemy się do różnych jego aspektów, znaczeń. Są pewne wartości, cechy, zawody czy też hobby które schematycznie zarezerwowane są dla mężczyzn. Ty, drogi Swanie, odniosłeś się do męskości psychicznej czy też mentalnej, a ja do bardziej powierzchownej. Możemy się zbierać kto ma racje, ale uważam, że nie ma to najmniejszego sensu.
Skąd się wzięło to "pedalstwo"?

Ano za czasów gdy całe dnie spędzało się na podwórku. Boisko było drugim domem, a trzepak miejscem spotkań. Wtedy nie ważne było czy się umie grać czy nie. Zagrać chciał każdy, a niejednokrotnie trzeba było czekać, aż ktoś będzie musiał wracać do domu, żeby zająć jego miejsce. Jednak zawsze znalazł się ktoś, kto w gałe grać nie lubił. A jak całymi dniami się tę piłkę kopało, to nie spędzał z rówieśnikami za wiele czasu. I takie chłopaczki, które nigdy nie zaryły kolanem o beton, nie przejechały dłońmi po asfalcie, stawały się wydelikacone. Podstawówka, wszyscy mieli wtedy poobijane nogi, strupy na każdym kolanie, lecz nikt nie płakał - to był powód do dumy. A z tych panienek powyrastały teraz pedałki w rurkach,a z co bardziej kumatych, nerdy.
Takie jest moje zdanie na temat etymologii tego odniesienia do antyfanów footballu. A co wy o tym sądzicie?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Swantewit
Administrator

PisanieTemat: Re: Fótbol czyli jak niektórzy mawiają - Piłka Kopana!   Pon Gru 17, 2012 9:27 pm

Ja o tym sądzę tyle, ze wolałem biegać i jeździć na kolanach po holu. Nie raz zaliczyłem glebę, nie raz pobrudziłem całe portki... Z chłopakami na podwórku bawiliśmy się w counter-strike'a i w rugby, i żeśmy się napierdalali dla zabawy (takie zapasy).
A przede wszystkim to robiliśmy sobie różne głupie zabawy włącznie z naszczaj do zsypu i spierdol przed cieciem, narzucaj śnieżkami w głupią i brzydką dziewczynę, a potem ucieknij przed jej bratem na motorynce... No a przede wszystkim rower i wielogodzinne, piesze eskapady...
No ale cóż... Jestem pedałem, bo nie grałem pasjami w fótbol! Razz
Powrót do góry Go down
Kuna

PisanieTemat: Re: Fótbol czyli jak niektórzy mawiają - Piłka Kopana!   Pon Gru 17, 2012 10:42 pm

Bloo, Twoja krakowska kultura osobista bardzo dobrze Ci podpowiada, co by nie nadużywać słowa "pedał". Chwała jej. Z kolei z tą męskością to sprawa wielce prześmiewcza. Zaczynając od tego, że w piłkę nożną grają również kobiety. A najlepszymi piłkarzami świata są cieciowaci, farbowani i nażelowani Hiszpanie, którzy szybko biegają i idealnie symulują w każdej możliwej sytuacji. A to drugie ma się tak do męskości, jak srom do faceta. Nie ujmuję im umiejętności, choć uważam, że dużo bardziej męska jest podwórkowa rozgrywka, gdzie wszyscy kantują na tym samym poziomie, a podczas meczu jest zabawa. Kolejna rzecz, co mojse ujęła, to wniosek następujący: "nie stracił dzieciństwa na strupy, sińce i piłę = pedał w rurkach". Tutaj się naburmuszam, bo jajognioty(czyt. spodnie rurki) ubóstwiam. A blizny od debilnych zabaw i chorych pomysłów z całego okresu życia bardzo dobrze wspominam. Sam za to bardzo długo grałem w piłkę nożną. Swojego czasu, przed liceum, byłem nawet dobry. W okręgu zdobyliśmy dwukrotnie podium ze mną na obronie. Meczy ani żadnej innej formy biernych sportów(czyt. oglądania telewizji czy kibicowania) nie lubim, bo uważam to za nudne. Euro częściowo oglądnąłem co prawda, choć tylko dzięki dużej ilości popcornu i emocji znajomych. Nie rozumiem podniecania się czymś takim. Z kolei Swantewit chyba był bity piłką, bo rzuca się jak ryba na lądzie i wyzywa biednych piłkarzy od ludzi pocących się.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Swantewit
Administrator

PisanieTemat: Re: Fótbol czyli jak niektórzy mawiają - Piłka Kopana!   Wto Gru 18, 2012 8:15 am

Gosh :< Po prostu bawi hasło "piłka to najlepszy ze sportów, kto nie gra, ten pedał w rurkach" Razz
Rzucam się, by Bloo dobrze opisać zabawność tego sformułowania, pedale w rurkach :<

No i widzisz Bloo:
Masz atletycznego młodzieńca, który chodzi na siłkę i na basen i nigdy nie grał pasjami w pilłkę

I pedała* w rurkach (jajogniotach), który był dobry na obronie xD

Kolejny argument za śmiesznością Twej tezy stworzył się sam! xD

___
Forumfeller
Forumfeller

PisanieTemat: Re: Fótbol czyli jak niektórzy mawiają - Piłka Kopana!   Wto Gru 18, 2012 12:06 pm

ja się tutaj nie wypowiadam, bo się nie znam...

chociaż tak właściwie, to własnie się wypowiedziałem. ojej!

Także nie widzę za wiele fajnego w facetach uganiających się za piłką po boisku. Może to byłoby fajne, jakby wprowadzić jakiś element nieprzewidywalny, np. 3 drużyny naraz, albo ruchome bramki, albo piłkę z własnym silnikiem, albo dać publiczności pistolety z paintballem.

Tak, to w zasadzie jak każdy sport zespołowy, jakieś udawanie wojny. I wszystko fajnie pięknie, bo lepiej tak niż do siebie strzelać, ale w międzyczasie tak to obrosło w jakieś bzdurne zasady i rytuały (owe udawane faule - no kurde - to już w hokeju jak jeden drugiego zfauluje, to tamten mu oddaje, a nie ryczy po ziemi). I takie tam. Więc piłki nożnej nie lubię, nie oglądam. Tak samo jak w zasadzie żadnych innych sportów Very Happy.

A, drogi Swantewitcie- jestem zażenowany twoimi dziecinnymi zabawami. Nasikanie do zsypu? I jeszcze się tym chwalisz? Razz.

Bloo - już się Kuna czepił pedałów w rurkach. A ja z kolei, jako nerd, czuję się urażony używaniem tego słowa jako pejoratywu. Jak byłem mały to latałem po drzewach, kopałem kolegów, miałem skórę z kolan wszędzie indziej. Potem stwierdziłem, że obrywanie piłką w mordę nie jest przyjemne, skóra na kolanach to przydatna rzecz, a bieganie po boisku kończy się spoceniem, co oznacza śmierdzenie, tudzież konieczność umycia się -nic przyjemnego. Więc zostałem płaczliwym nerdem. I w zasadzie nie mam pojęcia co przez to straciłem, w przeciwieństwie do kolegów kopiących piłkę, czy robiących inne potogenne a niepotrzebne rzeczy- jeden stracił górną dwójkę, drugi ma teraz trochę krzywą rękę, bo mu się źle zrosła.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kuna

PisanieTemat: Re: Fótbol czyli jak niektórzy mawiają - Piłka Kopana!   Wto Gru 18, 2012 2:29 pm

Swantewit napisał:
* Zgodnie z dzisiejszą definicją pedał nie musi nie mieć dziewczyny. Wystarczy, ze chodzi w rurkach i je lubi, a do tego jest szczupły i niepozorny :*

Mówisz tak, bo jesteś gruby i pozorny, Placek. >:

Ostatnio zmieniony przez Kuna dnia Wto Gru 18, 2012 2:52 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
D.A.J

Male Dołączenie : 28/10/2012

PisanieTemat: Re: Fótbol czyli jak niektórzy mawiają - Piłka Kopana!   Wto Gru 18, 2012 6:27 pm

___ napisał:
Może to byłoby fajne, jakby wprowadzić jakiś element nieprzewidywalny, np. 3 drużyny naraz, albo ruchome bramki, albo piłkę z własnym silnikiem, albo dać publiczności pistolety z paintballem.
O! Tu się zgodzę. Ja bym dał jeszcze różne atrakcje boiska, np raz grają na pustyni, raz w lesie, raz przez całe boisko biegną okopy. Można by ich jeszcze psami poszczuć. To by była atrakcja!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Bloo

PisanieTemat: Re: Fótbol czyli jak niektórzy mawiają - Piłka Kopana!   Wto Gru 18, 2012 8:23 pm

Uff, tyle odpowiedzi trzeba napisać... No i weź tu napisz coś ironicznie.

Po pierwsze wróćmy do Piłki Nożnej, a nie gadajmy o wszystkim innym, bo zaczyna mi to już przypominać politykę. Dlatego postaram się zakończyć tą jakże bezwartościową dyskusje. Od czego się zaczęło? Ano od tego:

Cytat :
Moja wrodzona kultura osobista podpowiada mi nawet, żeby dla dobra sprawy nie wyzywać mężczyzn nie lubiących piłki od pedałów.

Niech mi ktoś powie, że wziął to na poważnie...no, kto? Nikogo jakoś nie słyszę?

A potem nastąpiła już rozmowa o niczym, a zarazem o wszystkim. Nie potrzebnie dałem się w nią wciągnąć, zapomniałem, że nie pijemy razem wódki( A wódka ma to do siebie, że wśród znajomych nagle wszyscy mają takie samo zdanie na dany temat ) i nie powinienem ujawniać moich poglądów na pewne kwestie.
Ale cóż, stało się i odezwali się naglę wielce urażeni. Tak btw to zauważyłem, że odzywały się osoby, których piłka nie interesuje. Które żadnego związku z tematem nie mają, a jednak musiały się wypowiedzieć i zrobić offtop.
"Facet piszę, że jak ktoś nie lubi piłki to jest pedałem, hehe... Ale zaraz, ja przecież nie lubię piłki... Ja pokaże temu gburowi!"
Dokładnie tak to widzę. Swan wtrącił się gdy padły słowa o pedałach, Kuna gdy napisałem o rurkach, a Kreseczka znowu w sprawie nerdów. Każdy z was nie miał zamiaru napisać NIC,ale to absolutnie NIC o piłce nożnej, a tylko wtrącić swoje trzy grosze. Jaki w tym sens? Nie wiem. Wydaje mi się, że sejm przyjmie was z otwartymi ramionami.

Oczywiście, każdy z tych argumentów jakie postawiliście można by z łatwością odeprzeć, tylko po co? Skoro i tak nie rozmawiamy o piłce, a o pierdołach? Ale cóż, poświecę się.

Historia o obrońcach w rurkach i rozrabiakach nie lubiących footballu niczego nie zmieniają. Wystarczy was zakwalifikować jako wyjątki potwierdzające regułę. A reguła jest prosta, Piłka Nożna jest naszym sportem narodowym( czemu? nie pytajcie mnie ) i każdy od małego ma z nią kontakt. Wszędzie są miejsca gdzie można zagrać, a gazety sportowe poświęcają właśnie piłce najwięcej uwagi. Tak więc rosną nam pokolenia piłkarzy amatorów i fanów piłki kopanej. A jest ich zdecydowana większość w społeczeństwie, o czym świadczą choćby sławne Orliki.

Cytat :
Kolejny argument za śmiesznością Twej tezy stworzył się sam! xD

Nie jest to moja teza, ja ją wam tylko przybliżyłem. Takie jest przekonanie dużej części mieszkańców naszego kraju, czy słuszne? Moim zdaniem po części na pewno.

Cytat :
A ja z kolei, jako nerd, czuję się urażony używaniem tego słowa jako pejoratywu

Cytat :
Nerd – pochodzące z języka angielskiego negatywne określenie osoby pasjonującej się naukami ścisłymi, informatyką, grami komputerowymi; od niedawna do jednych z pasji nerda zalicza się fantastykę, jak i czytanie komiksów. Są nieprzystosowani do życia w grupie młodzieżowej. Introwertycy, nie utrzymują stosunków towarzyskich i nie dbają o formę fizyczną. Są obiektem przemocy szkolnej, gdyż nie potrafią odpowiednio reagować na zaczepki. Jego bardziej uspołecznioną wersją jest geek.

No to chyba musisz słać swoje żale do twórców encyklopedii i połowy świata ;p

Kończąc, powiem tylko, że następnym razem odezwę się dopiero gdy ktoś poruszy temat piłki, jeśli nie macie takiego zamiaru to może warto pomyśleć o zamknięciu tematu, a nie robieniu przez administrację wielkiego bajzlu.
Pozdrawiam!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
___
Forumfeller
Forumfeller

PisanieTemat: Re: Fótbol czyli jak niektórzy mawiają - Piłka Kopana!   Wto Gru 18, 2012 8:48 pm

Ej, przecież zaproponowałem ciekawą modyfikacje zasad piłki nożnej! Więc odezwałem się na temat.

A co do używania nerda jako pejoratywu - w zasadzie masz racje, to jest pejoratyw. Chodziło mi raczej o skojarzenie kogoś, kto nie lubi kopać piłki, uprawiać sportów, innych tym podobnych, przepełnionych testosteronem a zbędnych z logicznego punktu widzenia czynności jako nerda. Tak samo jak Kuna oburzył się że skojarzyłeś rurki z pedałami (chociaż osobiście nie założyłbym ich z własnej nieprzymuszonej woli Very Happy). OT co.

Swantewit - ja tam chciałem się po prostu trochę pokłócić i zrobić offtop... wiesz, to internet...

Bloo - nie przejmuj się Swantewitem - naczytał się za dużo mądrych książek i teraz wszędzie widzi jakieś abstrakcyjne wzorce ponazywane długimi słowami. W rzeczywistości chciał ci powiedzieć że jesteś głupi. Ale tym też się nie przejmuj, bo nie jesteś, Swantewit wszystkich nie będących Swantewitem znajduje jako mniej lub bardziej głupich Smile.

Y, a co do piłki nożnej - gdzie tam można znaleźć diamenty?

Żeby dalej nie offtopić pogrubiłem i odpowiem w Twoim poście:
EDIT:
Uszunęłem poszta, bo mi powiedzieli, ze był niegrzeczny a nie o to mi chodziło :< Przepraszam :<
I to co gada ___ łeżą jest smrodliwą :<

Sw
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kuna

PisanieTemat: Re: Fótbol czyli jak niektórzy mawiają - Piłka Kopana!   Wto Gru 18, 2012 8:58 pm

Och och! Bo właśnie to co napisał Pan Kreseczka chodziło mi po głowie. Można by tu się rozwlekać z nielubieniem piłki nożnej, choć uważam, że równie dobrze zamiast piłki nożnej moglibyśmy wsadzić oglądanie programów przyrodniczych, z czego mogła by smacznie wyrosnąć kolejna dyskusja. Fajne jest jednak to, że więcej razy zostały wspomniane rurki niż coś konkretnie związanego z tematem. Razz

Swantewit i tak Ci pojedzie, mimo jakichkolwiek argumentów. Piłką i tak nikogo, kto się dotąd wypowiedział nie zainteresujesz.

Ale jeśli już coś, to bardzo zaciekawił mnie fenomen Messiego, który tak ni z dupy stał się arcycudownym piłkarzem. A Ronaldinho(którego nawet gdzieś miałem koszulkę) - jakoś go wcięło. Nie jestem na bieżąco, ale czy to rzeczywiście taki wyraźny czad z Messim, że przyćmiewa wszystkich innych? Toż pan Iniesta(czy jak się go tam pisało) został chyba najlepszym piłkarzem roku/Euro.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Bloo

PisanieTemat: Re: Fótbol czyli jak niektórzy mawiają - Piłka Kopana!   Wto Gru 18, 2012 9:15 pm

Fenomen Messiego? Czy ja wiem, jest bardzo dobrym piłkarzem w świetnym klubie. Urodził się z predyspozycjami i bardzo go lubię. Ale już 8-10 lat młode pokolenia będą pamiętały Messiego tak jak my pamiętamy Mullera. Był kiedyś taki dobry piłkarz, ale mało kto o nim więcej wie. Przyjdą kolejne talenty, które miejmy nadziej przyćmią nawet Messiego. Co tu dużo mówić, wszystko idzie na przód.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Iosis

Female Dołączenie : 23/06/2012

PisanieTemat: Re: Fótbol czyli jak niektórzy mawiają - Piłka Kopana!   Sob Gru 22, 2012 11:25 pm

Ja to jak byłam w podstawówce, to cały czas słyszałam o jakimś Ronaldo- Ronaldinio (To są dwie nazwy na to samo? Jakoś nigdy nie mogłam tego zapamiętać :< )
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Bloo

PisanieTemat: Re: Fótbol czyli jak niektórzy mawiają - Piłka Kopana!   Nie Gru 23, 2012 10:18 pm

Aaaaa... Ranisz mnie moja droga tymi słowami. Ignoranci, wszędzie ignoranci. Ale po to tu jestem!

Ronaldinho

Ronaldo
Tylko nie myl Ronaldo z Cristiano Ronaldo, bo to też inna bajka.

Cieszy mnie natomiast, że słyszałeś o tych piłkarzach. Zaprawdę są to wielcy mistrzowie w swoim fachu!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Fótbol czyli jak niektórzy mawiają - Piłka Kopana!   

Powrót do góry Go down

Fótbol czyli jak niektórzy mawiają - Piłka Kopana!
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» London Eye
» Nie wiem jak to nazwać, bo nie mój pomysł. Czyli tańsze zaklęcia.
» Zielony potwór zazdrości czyli co się dzieje kiedy rozmawiasz z Blackiem
» Dzikie seksy w krzakach i zakopywanie trupów w piachu, czyli wypad nad morze.
» "Ruda" czyli Liluś