Ósemka Mieczy
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


/suty/ Jesteś brzydki a szkielet ma 206 kości! /suty/
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Mój rower

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Swantewit
Administrator
Swantewit


Male Dołączenie : 22/06/2012
Wiek : 32
Skąd : Łomża

Mój rower Empty
PisanieTemat: Mój rower   Mój rower EmptySob Gru 29, 2012 9:18 pm

Napisze niewiele: film o prawdziwych polskich facetach bez pompy i amerykańskiego szczęśliwego zakończenia. Prawdziwy, mocny, dla mnie przynajmniej silnie katarektyczny. Więcej nic nie powiem żeby nie psuć oglądania.
Jedyne co mi pozostaje to zaprosić tych, którzy nie widzieli do kin (polecam szczególnie z najbliższą rodziną - jak jeszcze jesteście na świętach to idźta całą gromadką), a tych, którzy widzieli, zaprosić do dyskusji (i wracając do tych, którzy nie widzieli - odradzić im serdecznie śledzenie wątku, aż do obejrzenia Wink)
Powrót do góry Go down
https://8mieczy.forumpolish.com
Włóczykij

Włóczykij


Male Dołączenie : 06/12/2012

Mój rower Empty
PisanieTemat: Re: Mój rower   Mój rower EmptyNie Gru 30, 2012 12:09 am

Mimo iż sam jeszcze nie oglądałem muszę powiedzieć że film rzeczywiście zapowiada się świetnie. Wydaje się mieć coś do przekazania i to w przystępnej formie, tak przynajmniej mogłem wywnioskować z zwiastunów. Zamierzałem obejrzeć ale wyleciał mi z głowy, dzięki za przypomnienie Swantewit. Ostatnio coś wyszło sporo filmów wartych obejrzenia.
Powrót do góry Go down
___
Forumfeller
Forumfeller
___


Male Dołączenie : 23/06/2012

Mój rower Empty
PisanieTemat: Re: Mój rower   Mój rower EmptyNie Gru 30, 2012 10:34 am

Przyznam, że jeszcze filmu nie widziałem, ale zapewne zobaczę - czy to z opinii znajomych (cześć wam! Razz), czy z samych zwiastunów i fragmentów widzianych to tu to tam wnioskuje, że może być naprawdę ciekawym filmem ten film.
Chociaż podoba się Swantewitowi, co oznacza że może być równie nudny jak Lalka Razz.( Wink )
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mój rower Empty
PisanieTemat: Re: Mój rower   Mój rower Empty

Powrót do góry Go down
 
Mój rower
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ósemka Mieczy :: Agora :: Różne rozmowy z życiem...-
Skocz do: