/suty/ Jesteś brzydki a szkielet ma 206 kości! /suty/

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Propozycja na raptusesje i zombie survival

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Swantewit
Administrator

Male Dołączenie : 22/06/2012

PisanieTemat: Propozycja na raptusesje i zombie survival   Wto Sty 22, 2013 11:20 am

Dwa pomysły tedy (takie minigry :*):
* szybkie sesje na szałtboxie (nie forumowym Razz), które potem będą wrzucane w inną kategorię - takie odpis-odpis-odpis aż się znudzi; a potem do następnej ustawki
* jakiś autorski systemik zombie survival na tym forum w innej kategorii :< DRUŻYNÓWKĘ przewiduję, a nie jak na głównej Ósemce - każdy sobie rzepkę skrobie.

Oczywiście do pierwszej i do drugiej - odrębne KP. Oczywiście pierwsze i drugie po szóstym lutego : ]

Kto chce? Kto chce? Malowane owce? :<
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://8mieczy.rpg-board.net
Bloo

Male Dołączenie : 27/10/2012

PisanieTemat: Re: Propozycja na raptusesje i zombie survival   Wto Sty 22, 2013 12:01 pm

- Dopóki sobie nie kupie nowej klawiatury to sesje na szałcie odpadają. Chociaż sam pomysł jest fajny, pod warunkiem, że zbierze się fajne i zgrana grupka.

- A co do zombie, piszę się. Akurat właśnie skończył pierwszy sezon The Walking Dead i mam ochotę na coś takiego.

I jak już tak dzielimy się pomysłami to ja również coś dodam od siebie. Mam pomysł na drużynówkę w realiach fantasy, coś epickiego, ale tak pół żartem pół serio. Jak znajdę trochę czasu na uporządkowanie materiałów to przedstawię wam dokładniej mój pomysł.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Saitosa
Trolldad
Trolldad

Male Dołączenie : 04/12/2012

PisanieTemat: Re: Propozycja na raptusesje i zombie survival   Wto Sty 22, 2013 9:41 pm

Ta 'mała' propozycja Bloo brzmi ciekawie, szczerze powiem. A drużynówka zombie... cóż, skusiłbym się!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kuna

Male Dołączenie : 23/06/2012

PisanieTemat: Re: Propozycja na raptusesje i zombie survival   Wto Sty 22, 2013 10:40 pm

Pierwsiejsze i drugiejsze zaklepujem siebie! Tu mi walnąłeś analogiczną odpowiedź na moją prośbę Lesij. <: I chcę zwłoków dużo, bo również skończyłem pierwszy sezon The Walking Dead.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Iosis

Female Dołączenie : 23/06/2012

PisanieTemat: Re: Propozycja na raptusesje i zombie survival   Wto Sty 22, 2013 11:07 pm

Obejrzałam już wszystkie odcinki (wybacz sesjo) ;D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
D.A.J

Male Dołączenie : 28/10/2012

PisanieTemat: Re: Propozycja na raptusesje i zombie survival   Sro Sty 23, 2013 2:50 pm

Ja też się piszę!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Propozycja na raptusesje i zombie survival   

Powrót do góry Go down

Propozycja na raptusesje i zombie survival
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Bezludna Wyspa - Survival Time.
» Zombie w klimacie II wojny światowej (MG: Syberia)
» Super ważna propozycja - Event lub coś innego.