/suty/ Jesteś brzydki a szkielet ma 206 kości! /suty/

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Jak to się będzie odbywać?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Swantewit
Administrator

Male Dołączenie : 22/06/2012

PisanieTemat: Jak to się będzie odbywać?   Pią Lut 15, 2013 8:22 pm

Bardzo prosto. Piszecie co robią Wasze ludziki, a ja siedzę sobie z wirtualną karteczką i wirtualnymi kościami (albo też jak najbardziej realną, klasyczną sześciościenną i równie realnymi monetami /ew. żetonem do wózków Carrefour) i dla Was rzucam, liczę Wam i odpisuję.
Jedną z dwóch dziwności tej sesji będzie polegała na tym, że część z Was po odpisie będzie otrzymywała dodatkowe informacje na pw. Które np, wynikają z bystrości Waszej postaci (zauważa więcej niż inni) lub też z jakichś podjętych przez nią akcji, o której pozostali w drużynie nie wiedzą. Drugą - że w odpisie należy na bieżąco reagować na to, co napiszą Ci przed Wami - tak by nie negować ich akcji ani ich nie przeinaczać. Gracze tutaj stają się dla Was elementami środowiska, jak NPC. I tak - kolejność odpisów ma znaczenie (no chyba nie każemy komuś, kto napisał posta 3 dni przed Tobą edytować, bo masz fajniejszy pomysł, a akurat wtedy były urodziny Twojej babci i nie mogłeś/aś napisać przed nim)
Was również proszę o przesyłanie swoich "tajnych" myśli i zamiarów mnie na pw. Może przecież zdarzyć się tak, że będziecie chcieli zrobić komuś koło pióra albo załatwić jakiegoś NPC, którego wszyscy lubią, a który Wam się nie podoba, itd. Proszę jednak nie wysyłać mi przemyśleń typu: "Ale głupia suka, założyła taką samą sukienkę jak ja" albo "Zazdroszczę mu jego umiejętności dłubania w nosie tak, ze bym go udusił!" Jeśli uznacie, że niespecjalnie zdradzi to Wasze ewentualne niecne zamiary, możecie takie RPGowe myśli Waszych postaci pisać w przygodzie. Jeśli jednak mogłoby to jakoś je zdemaskować albo po prostu boicie się zemsty (choćby myślowej) tego w kogo wymierzona jest nieprzyjemna konstatacja - zachowajcie je dla siebie, a jeżeli bardzo chcecie je wyrazić - zapisujcie sobie w wordzie (albo gdziekolwiek indziej). Potem możemy to opublikować na forum (jeśli będzie tego warte).
Jeszcze jedna ważna sprawa - w danej turze każdy odpisuje tylko raz. Pozwólcie też innym zadziałać Wink Jeśli po odpisach wszystkich na miejscu będzie przeprowadzenie dłuższego dialogu przez któreś postaci, możecie uzgodnić to z MG, a po uzyskaniu zatwierdzenia, umówić się na jakimś czacie albo pw i go sobie odegrać. Gotowy wyślijcie do MG, a on go wplecie w fabułę.

!UWAGA! Powtórzę po raz kolejny, bo odnoszę wrażenie, że nie wszyscy przeczytali moje ważne ogłoszenia:
Jeśli ktoś nie odpisze w ciągu pięciu dni od odpisu MG, jego postać jest eksterminowana przy następnym poście tegoż, jeśli nie zgłosi swojej absencji w odpowiednim wątku z DOKŁADNĄ PRZEWIDYWANĄ PRZEZ SIEBIE DATĄ SWOJEGO ODPISU lub też jeśli przekroczy w.w. datę !UWAGA!
Chodzi w tym wszystkim o to, by sesja przebiegała sprawnie i by nie skończyła się po 3 odpisach wszystkich graczy. Jest Was aż sześcioro i z praktyki wiem, że w takim gronie trudno o dyscyplinę bez jasnych reguł. A sprowadzają się one do tego żeby każdy mógł czerpać radość z tej rozgrywki i żeby jedna osoba swoją flejowatością i ciapowatością jej nie rozwaliła.

Ostatnio zmieniony przez Swantewit dnia Sob Lut 16, 2013 8:34 am, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://8mieczy.rpg-board.net
CoffinShaker

Male Dołączenie : 02/12/2012

PisanieTemat: Re: Jak to się będzie odbywać?   Pią Lut 15, 2013 8:30 pm

Głupia suka. Założyła tę samą sukienkę, co ja;<
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Jak to się będzie odbywać?
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sonea Hastings
» Sowy, wszędzie sowy.
» To co było, jest i będzie
» Będzie dobrze!
» Całkiem luźny wykład, z którego nie będzie kolokwium (Hokori Iki)