/suty/ Jesteś brzydki a szkielet ma 206 kości! /suty/

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Jechadungo, czyli rzuć we mnie mięsem!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
CoffinShaker

Male Dołączenie : 02/12/2012

PisanieTemat: Jechadungo, czyli rzuć we mnie mięsem!   Pią Mar 22, 2013 3:08 pm

Skąd pomysł, że mi się to SZCZEGÓLNIE spodoba? Jedyny wytwór kultury Kraju Kwitnącej Wiśni, który podchodzi pod mój gust to filmy Ring oraz Siedmiu Samurajów.

A żeby niewiedzący wiedzieli o co chodzi - jak chcesz w kogoś porzucać mięsem w mniej lub bardziej wyszukany sposób - to własnie temat dla Ciebie. Tylko z łaski swojej zaproś tu adwersarza żeby nie pozostał Ci dłużny.

Sw.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Swantewit
Administrator

Male Dołączenie : 22/06/2012

PisanieTemat: Re: Jechadungo, czyli rzuć we mnie mięsem!   Pią Mar 22, 2013 3:23 pm

Stąd, że fabuła i kreska są mroczne. Spróbuj i się przekonaj zamknięty na doświadczenie mackostworze Ty.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://8mieczy.rpg-board.net
CoffinShaker

PisanieTemat: Re: Jechadungo, czyli rzuć we mnie mięsem!   Pią Mar 22, 2013 3:30 pm

LOL Closterkeller też jest mroczne, a jakoś się w tym nie zasłuchujęVery Happy ENOUGH, nie dyskutuj ze mną na ten temat:D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CoffinShaker

PisanieTemat: Re: Jechadungo, czyli rzuć we mnie mięsem!   Sob Mar 23, 2013 11:27 am

Nieprawda. Kiedys probowalem kwasu i bardzo mi sie podobalo:). Anime nie trawie, gdyz wkurwia mnie japonska, egzaltowana kultura. Tyle. Ty nie lubisz Cannibal Corpse, a ja azjatyckiej sieczki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Swantewit
Administrator

PisanieTemat: Re: Jechadungo, czyli rzuć we mnie mięsem!   Sob Mar 23, 2013 12:33 pm

Ale próbowałeś to oglądać? Ja Cannibal Corpse próbowałem słuchać, ale mi się nie udawało xD

___ - 100% poparcia. Near mnie wkurwiał niesamowicie. Wyglądał i zachowywał się jak tania podróba L'a ;P
Powrót do góry Go down
CoffinShaker

PisanieTemat: Re: Jechadungo, czyli rzuć we mnie mięsem!   Sob Mar 23, 2013 10:32 pm

Swantewit napisał:
Ale próbowałeś to oglądać?
Nie i nie spróbuję. Wiem, że to strata czasu. Zresztą już sama koncepcja AFRO - SAMURAJ nie w sobie odpowiedniej dawki Szatana, a Szatan ów niezbędny jest by mnie do czegoś przyciągnąć. Próbowano mnie już skusić Ghost in the Shell [argumentowano poetyckością i głębią], zmusić do oglądania anime z jakimś wampirem strzelającym do innych wampirów [już nie pamiętam czym argumentowano, ale to musiało być szambo], oraz do czegoś w rodzaju cyberpunku. Azjaci nie czują Szatana, więc ja nie czuję Azjatów. Włączę se lepiej Deicide;<

Swantewit napisał:
Ja Cannibal Corpse próbowałem słuchać, ale mi się nie udawało xD
Bo lama jesteś i po dwóch piwach rzygasz:D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Swantewit
Administrator

PisanieTemat: Re: Jechadungo, czyli rzuć we mnie mięsem!   Sob Mar 23, 2013 11:43 pm

Trumniacz napisał:
Bo lama jesteś i po dwóch piwach rzygasz:D
Lusterko. I chuj :<
Powrót do góry Go down
CoffinShaker

PisanieTemat: Re: Jechadungo, czyli rzuć we mnie mięsem!   Sob Mar 23, 2013 11:56 pm

Ja akurat rzygam po winie.

EDIT

Czerwonym. Nigdy nie pij ze mną czerwonego wina. Nigdy nie pozwalaj mi pić czerwonego wina.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Swantewit
Administrator

PisanieTemat: Re: Jechadungo, czyli rzuć we mnie mięsem!   Sob Mar 23, 2013 11:57 pm

A w anime nie ma Szatana? Żebyś się nie zdziwił XD

http://www.youtube.com/watch?v=tDJp_GRt-i4
Powrót do góry Go down
CoffinShaker

PisanieTemat: Re: Jechadungo, czyli rzuć we mnie mięsem!   Nie Mar 24, 2013 1:02 am

Nie rozumiesz mnie:D Powiem wiec to jasniej - nie jebie trupem, badz tez nie ma jaj. Nie chodzilo mi o Szatana stricte, lamo:D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Swantewit
Administrator

PisanieTemat: Re: Jechadungo, czyli rzuć we mnie mięsem!   Nie Mar 24, 2013 1:13 am

Nie no - serio z zamiarem wypełnienia Twojego pragnienia dałem kawałek z bardziej jajcarskiego anime, w którym Szatan na dobrą sprawę nie występuje nawet raz, a ten szkielet to niesamowicie miły gość, który gra na skrzypcach (upraszczając: bezczelnie żem zadrwił sobie z Ciebie...) Razz Kto tu jest lamą, lamo (...a Ty wpadłeś bardziej niż się spodziewałem)? xD
Powrót do góry Go down
CoffinShaker

PisanieTemat: Re: Jechadungo, czyli rzuć we mnie mięsem!   Nie Mar 24, 2013 3:04 am

No coz, gdybym siedzial w anime i mial o tym jakiekolwiek pojecie wtedy moglbym poczuc sie wylamiony, lecz Ty dales czlowiekowi bez rak ciezar do podniesienia i sie cieszysz, ze nie dal rady:D Slabo, wacpan, bardzo slabo;<
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Swantewit
Administrator

PisanieTemat: Re: Jechadungo, czyli rzuć we mnie mięsem!   Nie Mar 24, 2013 10:19 am

O to chodziło ;< Dobijanie leżącego to świetna zabawa ^^ Ale nie podejrzewałem, że będziesz chciał się wypowiadać o tym, czego nie rozumiesz :<
Powrót do góry Go down
CoffinShaker

PisanieTemat: Re: Jechadungo, czyli rzuć we mnie mięsem!   Nie Mar 24, 2013 2:53 pm

Swantewit napisał:
Dobijanie leżącego to świetna zabawa ^^
Ani nie leżałem, ani też mnie nie dobiłeś. Nie dodawaj sobie;<
Swantewit napisał:
Ale nie podejrzewałem, że będziesz chciał się wypowiadać o tym, czego nie rozumiesz :<
No cóż, gdybyś uważniej spojrzał na mój post zauważyłbyś, że nie wypowiedziałem się na temat tego gówienka, co żeś mi waćpan podesłał. Właściwie to nie wypowiedziałem się o żadnym anime, a jeno wytłumaczyłem, co rozumiem pod pojęciem Szatana. Tak więc touche nie będzie. Fail, misiek, trollowanie nie jest stworzone dla Ciebie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Swantewit
Administrator

PisanieTemat: Jechadungo, czyli rzuć we mnie mięsem!   Nie Mar 24, 2013 4:24 pm

Cytat :
Właściwie to nie wypowiedziałem się o żadnym anime, a jeno wytłumaczyłem, co rozumiem pod pojęciem Szatana.

Tym bardziej przegrałeś :< I tym bardziej się pogrążasz Razz Nawet Ciebie nie podejrzewałem, ze zniżysz się do tego, by pisać o tym, o czym nie masz zielonego pojęcia :<
Powrót do góry Go down
CoffinShaker

PisanieTemat: Re: Jechadungo, czyli rzuć we mnie mięsem!   Nie Mar 24, 2013 6:17 pm

Przegralem w CZYM? Bylem pewien, ze toczymy tu dyskusje o tym, jak bardzo chujowe jest anime, a nie bierzemy udzial w jakims konkursie. Jednakze idac tym tropem moge rzec, ze wrecz wygralem, gdyz odszedles od argumentow na rzecz prob wkurzenia mnie, co czyni mnie wygranym wlasciwie podwojnie, gdyz proby te z gory skazane sa na niepowodzenie.
Wydaje mi sie zatem, iz z powodu odejscia od tematu moge wytoczy ergo.
Wiec ergo - anime to chujnia jak malo co. Finito, zamykam temat:D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Swantewit
Administrator

PisanieTemat: Re: Jechadungo, czyli rzuć we mnie mięsem!   Nie Mar 24, 2013 6:24 pm

o.o Wygląda na to, że żaden z nas się nie zrozumiał xD

Nie chciałem Cię wkurzyć, a wrzucić śmieszny filmik, który miał sprawić, że pufniesz stękniesz i zrezygnowany sobie pójdziesz :< Ty zacząłeś gadać bzdury, to masz :<
Już nic nie można fur die lulz napisać, bo na powaznie Ci to wezmą :< Tako rzeknę wprost - masz rację w anime nie ma Szatana jako mrocznego klimatu w stylu europejskiego gotyku itp. A przynajmniej w tych, które ja oglądałem nie ma :< Nie podejrzewałem, ze o to Ci chodzi. Wydawało mi się, że łapiesz, że to offtop dla fun'u... You're such a buzzkill :<

btw. - zamykanie tematów Ci nie wychodzi tak, jak kończenie dyskusji :<
Powrót do góry Go down
CoffinShaker

PisanieTemat: Re: Jechadungo, czyli rzuć we mnie mięsem!   Nie Mar 24, 2013 6:57 pm

Nadal nie rozumiesz czym jest Szatan, wiec wytlumacze na przykladach. Mozart ma w sobie Szatana. Vonnegut ma w sobie Szatana. Tolkien ma w sobie Szatana (ale Tolkiena akurat nie trawie). Kurosawa mimo iz azjata tez ma w sobie Szatana. gdy widze/slysze cos, co kaze mi steknac "kurwa jakie zajebiste", to ma to w sobie Szatana. Jebie trupem. Czaisz?Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Swantewit
Administrator

PisanieTemat: Re: Jechadungo, czyli rzuć we mnie mięsem!   Nie Mar 24, 2013 7:30 pm

Innemi słowy - Szatan jest w Tobie i Ty jesteś ostatecznym arbitrem tego czy Szatan jest czy go nie ma? xD
Powrót do góry Go down
CoffinShaker

PisanieTemat: Re: Jechadungo, czyli rzuć we mnie mięsem!   Nie Mar 24, 2013 7:57 pm

No coz, skoro ujmujesz to w ten sposob:D Jednakze ostatecznie wszystko jest subiektywne, tak jak i ten caly mrok, ktorego sie uczepiles.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Jechadungo, czyli rzuć we mnie mięsem!   

Powrót do góry Go down

Jechadungo, czyli rzuć we mnie mięsem!
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz?
» London Eye
» Nad Jeziorem
» Klub Nocny - Katedra Mokrej Elżbiety
» Stoisko "Rzuć Urok"