Ósemka Mieczy
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


/suty/ Jesteś brzydki a szkielet ma 206 kości! /suty/
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 [propozycja] Dwa systemy (trochę rywalizacji i cyberpunkowe fantasy)

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Leev

Leev


Dołączenie : 02/08/2013
Skąd : Olsztyn

[propozycja] Dwa systemy (trochę rywalizacji i cyberpunkowe fantasy) Empty
PisanieTemat: [propozycja] Dwa systemy (trochę rywalizacji i cyberpunkowe fantasy)   [propozycja] Dwa systemy (trochę rywalizacji i cyberpunkowe fantasy) EmptyNie Wrz 15, 2013 5:46 pm

Więc pomyślałem sobie o tym, że ciekawa byłaby drużynowa rywalizacja pbf. Polegałoby by to na tym, że są dwa teamy. Każdy z nich ma coś co jest bezużyteczne pojedynczo. Jednak jeśli połączy się dwa takie dwa przedmioty, utworzą mapę/wskazówkę/podpowiedź co do lokalizacji celu gry.
Więc teraz przydałoby się to ubarwić w fabułę. Na przykład Assassin's Creed.
Rok 2005. Templariusze i Assassyni. Szukają artefaktu Tych Co Byli Przed Nami. Jednak potrzebne do tego są dwa inne, słabsze artefakty. Każda drużyna ma tylko jeden taki artefakt. Muszą ukraść artefakt przeciwnego teamu i odnaleźć ten potężny artefakt.

Drugi system to wsadzenie do klimatu cyberpunk elementów fantasy- elfy, magia itp. Wg. mnie było by to dość ciekawe. Szczególnie, że jeszcze się nigdzie nie spotkałem z czymś podobnym.
Powrót do góry Go down
Swantewit
Administrator
Swantewit


Male Dołączenie : 22/06/2012
Wiek : 32
Skąd : Łomża

[propozycja] Dwa systemy (trochę rywalizacji i cyberpunkowe fantasy) Empty
PisanieTemat: Re: [propozycja] Dwa systemy (trochę rywalizacji i cyberpunkowe fantasy)   [propozycja] Dwa systemy (trochę rywalizacji i cyberpunkowe fantasy) EmptyPon Wrz 16, 2013 7:35 am

Nie znam Assasin's Creed. Drugie mogę poprowadzić. Trochę to podobne do U-92 (postapokalipsa z elementami fantasy).
Powrót do góry Go down
https://8mieczy.forumpolish.com
CoffinShaker

CoffinShaker


Male Dołączenie : 02/12/2012

[propozycja] Dwa systemy (trochę rywalizacji i cyberpunkowe fantasy) Empty
PisanieTemat: Re: [propozycja] Dwa systemy (trochę rywalizacji i cyberpunkowe fantasy)   [propozycja] Dwa systemy (trochę rywalizacji i cyberpunkowe fantasy) EmptyPon Wrz 16, 2013 5:56 pm

Leev napisał:
Drugi system to wsadzenie do klimatu cyberpunk elementów fantasy- elfy, magia itp. Wg. mnie było by to dość ciekawe. Szczególnie, że jeszcze się nigdzie nie spotkałem z czymś podobnym.
Stary dobry Shadowrun.

EDIT

W sumie to i od biedy Klanarchia.
Powrót do góry Go down
Swantewit
Administrator
Swantewit


Male Dołączenie : 22/06/2012
Wiek : 32
Skąd : Łomża

[propozycja] Dwa systemy (trochę rywalizacji i cyberpunkowe fantasy) Empty
PisanieTemat: Re: [propozycja] Dwa systemy (trochę rywalizacji i cyberpunkowe fantasy)   [propozycja] Dwa systemy (trochę rywalizacji i cyberpunkowe fantasy) EmptyWto Wrz 17, 2013 8:30 pm

Coffin, Coffinie - a chce Ci się prowadzić coś takiego?

P.S.
Ludzie milczą, to pouśmiercam wszelkie postaci i zrobię Ci jednoosobowy zombie surv, czo Ty na to? :*
Powrót do góry Go down
https://8mieczy.forumpolish.com
CoffinShaker

CoffinShaker


Male Dołączenie : 02/12/2012

[propozycja] Dwa systemy (trochę rywalizacji i cyberpunkowe fantasy) Empty
PisanieTemat: Re: [propozycja] Dwa systemy (trochę rywalizacji i cyberpunkowe fantasy)   [propozycja] Dwa systemy (trochę rywalizacji i cyberpunkowe fantasy) EmptySro Wrz 18, 2013 10:58 am

Shadowruna DAWNO nie prowadzilem, a w Klanarchie nawet nie gralem. Jak ktos jednak chcialby sie pobawic w MG moge podrzucic materialy.

A samotne sesje niestety mnie nie kreca:(
Powrót do góry Go down
___
Forumfeller
Forumfeller
___


Male Dołączenie : 23/06/2012

[propozycja] Dwa systemy (trochę rywalizacji i cyberpunkowe fantasy) Empty
PisanieTemat: Re: [propozycja] Dwa systemy (trochę rywalizacji i cyberpunkowe fantasy)   [propozycja] Dwa systemy (trochę rywalizacji i cyberpunkowe fantasy) EmptyPią Paź 18, 2013 6:19 pm

pogranie w klanarchie, od kiedy trumnotrzęśliwy pokazał mi ten system, to moje marzenie Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[propozycja] Dwa systemy (trochę rywalizacji i cyberpunkowe fantasy) Empty
PisanieTemat: Re: [propozycja] Dwa systemy (trochę rywalizacji i cyberpunkowe fantasy)   [propozycja] Dwa systemy (trochę rywalizacji i cyberpunkowe fantasy) Empty

Powrót do góry Go down
 
[propozycja] Dwa systemy (trochę rywalizacji i cyberpunkowe fantasy)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [Propozycja] Survival horror
» Propozycja na raptusesje i zombie survival
» [Prośba&propozycja] A może hirołsy?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ósemka Mieczy :: Sejmik :: Targowisko Systemów-
Skocz do: